Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

Když se řekne internetový marketing, tak ve většině případů nejde o nic jiného, než o snahu dosáhnout pomocí internetu stanovených cílů. Ať se jedná o prodej produktů nebo o propagaci jména firmy - vždy je možno pomocí odborné správy vašich internetových stránek těchto cílů dosáhnout. V následující sérii článků se dozvíte o jednotlivých postupech, jejich kladech i záporech, úpravách stránek nutných pro jejich stoprocentní úspěch a v neposlední řadě také o jejich ceně.

Máte-li zájem o bližší informace o propagaci webu na internetu, zavolejte na číslo 605 843 459 a domluvte si schůzku s jedním z našich specialistů, nebo se podívejte na naše nové stránky http://www.inspirio.cz/internetovy-marketing/

 

SEO optimalizace - Přehled služeb

SEO optimalizace (SEO Search Engine Optimization) je technika, jejíž cílem je zvýšení hodnocení stránek a tím pomoci k lepším pozicím ve výsledcích hledání ve fulltextových vyhledávačích. Nejedná se o nic nového či objevného, důvodem proč se optimalizace stává čím dál tím efektivnějším nástrojem je především: větší používání fulltextového vyhledávání oproti katalogovému a poměrně nízká investice oproti ostatním marketingovým technikám.

Správa SEO - Propagace webu

Správa SEO a propagace webu zajistí úspěšnost vašich webových stránek v boji ve středně velkém a vysoce konkurenčním prostředí. Je určena především majitelům firemních a personálních webů, komunitních webů a informačních portálů.

Registrace do katalogů a vyhledávačů

Registrace do katalogů a vyhledávačů

SEO vstupní analýza

SEO Vstupní analýza podrobně prozkoumá Vaše webové stránky v konfrontaci s konkurencí. Odhalí chyby Vašich webových stránek jak v kódu, tak obsahu, zjistí výhody a nevýhody Vašich konkurentů a společně s dalšími kroky definuje slabá místa internetové prezentace s podáním návrhu na zlepšení současného stavu.

SEO audit

SEO audit podrobně prozkoumá, analyzuje Vaše webové stránky především z pohledu vyhledávačů, největšího zdroje návštěvnosti.

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

  • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

  • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz