Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

SEO audit

SEO audit podrobně prozkoumá, analyzuje Vaše webové stránky z pohledu vyhledávačů, největšího zdroje návštěvnosti. Odhalí chyby ve struktuře kódu, v obsahu a přístupnosti webu k návštěvníkům. Zjistí aktuální pozice webu ve vyhledávačích či stav zpětných odkazů. Poodhalí Vám skrytá tajemství mající vliv na celkovou efektivitu webových stránek a podá konkrétní návrhy na zlepšení stávající situace.

Realizace SEO auditu

  1. Analýza umístění webu ve vyhledávačích na hodnotné klíčové dotazy
  2. Analýza nedostatků ve struktuře kódu a celkovém obsahu webu
  3. Rozbor stavu zpětných odkazů z hlediska kvality a množství
  4. Návrhy na získání vyšších pozic ve vyhledávačích
  5. Kalkulace finančních prostředků pro budoucí zlepšení pozic ve vyhledávačích


Dosažené výsledky SEO auditu rozkryjí skutečný obraz Vašeho internetového podnikání a můžete tak učinit potřebné kroky ke zvýšení efektivity webových stránek:

  1. Pokud výsledky auditu jsou uspokojivé, potom má smysl pokračovat v realizaci jednotlivých dílčích kroků SEO optimalizace a následně SEO správou a propagací webu
  2. Pokud jsou výsledky neuspokojivé, bylo by zbytečné mrhat finančními prostředky na optimalizaci zastaralého webu. V úvahu připadá kompletní předělání (redesign) webových stránek, jež od nás zahrnuje také základní optimalizační techniky.

na hlavní stránku

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

  • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

  • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz