Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

SEO vstupní analýza

SEO Vstupní analýza podrobně prozkoumá Vaše webové stránky v konfrontaci s konkurencí. Odhalí chyby Vašich webových stránek jak v kódu, tak obsahu, zjistí výhody a nevýhody Vašich konkurentů a společně s dalšími kroky definuje slabá místa internetové prezentace s podáním návrhu na zlepšení současného stavu.

SEO vstupní analýza je určena všem, kterým webové stránky nepřinášejí kýžený zisk či by chtěli svůj zisk ještě navýšit. Jak zkratka SEO napovídá, zaměřuje se zejména na návštěvníky z vyhledávačů –největšího zdroje návštěvnosti. Oproti SEO auditu, je vstupní analýza více komplexnější a podrobnější službou, která zahrnuje více úkonů zejména z hlediska faktorů, které nemají přímý vliv na Vaše stránky.

Efektivnost vstupní analýzy je nejčastěji zúročena při vytváření nových internetových prezentací či redesignu stávajícího webu.

Realizace SEO vstupní analýzy

 1. Chyby v kódu a textovém obsahu webových stránek
 2. Analýza klíčových slov
 3. Analýza konkurenčních webů – výhody / nevýhody konkurence
 4. Analýza oborových webů
 5. Možnosti výměny zpětných odkazů
 6. Stav kontaktu firmy v placených katalozích (Seznam, Centrum, Atlas)
 7. Stav registrace v ostatních katalozích a vyhledávačích
 8. Analýza klíčových slov pro reklamní kampaně (Sklik, Adwords, …)
 9. Analýza webů z ohledem na využití brandové propagace (bannerová reklama)
 10. Návrhy řešení na zvýšení úspěšnosti webových stránek


Získané výsledky SEO vstupní analýzy pomohou osvětlit, konkretizovat cíle, které mají následovat k řešení aktuálního stavu webových stránek. Přesněji rozvrhnou Vaše finanční investice a díky zmapování internetového trhu, které se uskuteční složením mozaiky jednotlivých procesů vstupní analýzy, budete lépe schopni zacílit své služby na Vaše zákazníky.

 

na hlavní stránku

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

 • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

 • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz