Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

Profil webdesignového studia

Trocha historie

Webdesignové studio Hlaváček Webdesign vzniklo v roce 2005 jako odpověď na nárůst poptávek po tvorbě www stránek z řad mých kamarádů a známých. Do té doby jsem působil jako samostatný grafik a kodér (Tomáš Hlaváček - freelancer) a jako externista se s několika dalšími studii a agenturami podílel na tvorbě webů pro jejich klienty.

Zároveň se založením studia o jedné osobě jsem navázal úzkou spolupráci se skupinou 4 programátorů LazyHeads, díky které jsme nyní schopni jako tým zvládat i náročné projekty vyžadující vysokou míru profesionality. LazyHeads programují systémy pro správu obsahu internetových prezentací, vnitřní informační systémy a také systémy pro správu klientů (CRM).

Kromě programátorů jsem v roce 2006 začal externě spolupracovat také se dvěma výbornými grafiky Jaromírem Pávem a Františkem Brýdlem.

V roce 2008 přibyl profi grafik David Kohout a skvělý kodér Martin Krch. Kromě toho jsme se přetransformovali ve společnost s ručením omezeným - Hlaváček Webdesign s.r.o. a stali se plátci DPH.

Dalším interním členem našeho týmu je programátor a webdesigner Filip Hlouch, který k nám přibyl v létě roku 2009 a který se kromě programování aktivně zabývá také analytickou činností při přípravě webů.

V současné době se zaměřujeme na propagaci internetových prezentací na internetu a této činnosti (SEO - optimalizace webů pro vyhledávače) se na plný úvazek věnuje SEO optimalizátor Jakub Albrecht.

Nejnovějším členem našeho týmu je textařka a správe PPC kampaní Veronika Fundová, která má na svědomí veškeré texty našich satelitních webů a micrositů na téma plastické chirurgie, zdraví a zdravotnických pomůcek.

 

Firemní filosofie

Naším krédem je věnovat se každému klientovi individuálně a proto nenabízíme žádné webové šablony ani řešení tzv. "na klíč". U nás dostanete vždy řešení šité vašim konkrétním potřebám na míru, bez zbytečných funkcí, které byste nevyužili. A stejně jsou na tom i naše další služby, např. webhosting (pronájem prostoru na serveru pro www prezentace).

 Chcete vědět o společnosti INSPIRIO S.R.O. více? Navštivte naše nové stránky http://www.inspirio.cz/o-nas/ . 

na hlavní stránku

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

  • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

  • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz