Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

Redakční systémy jsou online přístupné programy (přihlašujete se do nich a pracujete v nich stejně jako například s emailovou schránkou od SEZNAMu), které Vám umožňují okamžitě měnit obsah Vašich internetových stránek, ať se jedná o novinky, aktuality, akční nabídky, texty jednotlivých stránek, nebo přidávání obrázků a jiných souborů. Vše bezpečně a jednoduše a rychle. V následujícím článku se dozvíte o redakčním systému lazyCMS, který rozvíjíme ve spolupráci s programátorským studiem lazyHeads a který splňuje všechny možné požadavky na moderní redakční systém.Kromě něj máme k dispozici také systém pro práci s klienty lazyCRM, který umožňuje jednoduše spravovat kontaktní informace o vašich klientech, posílat jim nabídky, či přijímat jejich objednávky a provádět další akce jako jsou např. analýzy statistik, kontrola vašich pracovníků a efektivity jejich práce apod.

Víte-li už nyní, že se dále bez podobného systému neobejdete, zavolejte nám na tel. 605 843 459 nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář.

 

 Více informací o výše uvedeném tématu se dozvíte na našem novém webu http://www.inspirio.cz/redakcni-system/

redakční systém lazyCMS

LazyCMS je modulární redakční systém, který je primárně určen k jednoduché správě obsahu webových prezentací. Modulární znamená, že je kdykoliv a jakkoliv rozšiřitelný o další funkce a možnosti správy obsahu webu.

objednávkový systém a e-Shop

Nabízíme jednoduchý objednávkový systém a plnohodnotný eShop. Klikněte sem pro více informací.

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

  • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

  • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz