Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

objednávkový systém a e-Shop

V nabídce máme dva typy internetových obchodů.

První je velice jednoduchý a cenově velmi zajímavý objednávkový systém, který obsahuje základní funkce eShopu, tj. registraci uživatelů a správu jejich účtů, objednávkový košík, skladový modul pro správu produktů (parametry, varianty, kategorie..) a parametrické vyhledávání v produktech. Tento modul není napojen na žádný účetní program a objednávky jsou zasílány emailem na určené adresy. Výhodou tohoto řešení je snadná implementace (zapracování do stávajících stránek) a nízká cena (průměrně do 35.000,- Kč ). nevýhodou je pak nutnost ručního zpracování objednávek. Hodí se tedy hlavně pro obchody s malo-obrátkovým zbožím, kterým jde o získání dalšího levného prodejního kanálu.

Druhá varianta je pak kompletní plnohodnotný eShop (internetový obchod), který má kromě všeho výše zmíněného, ještě řešené on-line platby (ať kartou nebo přes banku apod.), napojení na kterýkoliv účetní program a skladové hospodářství. Tato volba je vhodná především pro firmy zaměřené jen na internetový prodej, pro který je efektivita internetového obchodu tím nejdůležitějším parametrem.

 

Obě dvě varianty mají společnou jednu důležitou vlastnost. Tou je integrace měřícího systému Google Analytics (e-commerce), jejíž správné nastavení pomáhá našim klientům vylepšovat jejich on-line služby v reálném čase a včas odhalovat chyby, které vedou k úbytku klientů.

 

Pro více informací vám doporučujeme osobní schůzku s našimi specialisty, kteří vám s výběrem a nastavením vašeho internetového obchodu dokáží kvalifikovaně poradit.

na hlavní stránku

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

  • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

  • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz