Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

Potřebujete nové stránky nebo renovovat starý web?

U nás se vám budeme věnovat opravdu detailně. Tvorba nových stránek i redesign těch starších má určitá pravidla, my se snažíme myslet ze všeho nejvíce především na efektivitu nového nebo nově upraveného webu. Tedy na to, aby na 100% plnil vámi předepsané povinnosti a dostál tak stanoveným cílům.

Ve většině případů je nejlepším způsobem osobní schůzka, na které s jedním z našich specialistů do detailu proberete vaše požadavky a umožníte mu aby celou záležitost důkladně analyzoval. Díky tomu vás předem můžeme upozornit na možná úskalí ve vašich představách z pohledu našeho jako webdesignerů, vašeho jako správce nového webu, vašich potencionálních klientů a také z pohledu vyhledávačůtypu SEZNAM nebo GOOGLE, které jsou pro podstatnou část internetových stránek hlavním zdrojem návštěvnosti.

Nechcete-li dále ztrácet čas zavolejte nám na tel. 605 843 459 nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář.

Po tom, co si vyjasníme všechny detaily stanovíme cenu, časový harmonogram prací a vyhotovíme smlouvu o díle. Po jejím podpisu můžete čekat realizaci stránek ve většině případů do jednoho měsíce, ale umíme to i expresně do jednoho týdne.

Cena od nás na míru vytvořeného webu se pohybuje od 8.000,- Kč výše (bez redakčního systému) , nebo od 12.000,- Kč s redakčním systémem, který vám umožní samostatnou správu obsahu vašeho webu. Můžete výrazně ušetřit, pokud budete aktivně spolupracovat s tvořením webu a dodáte potřebné materiály (texty, obrázky) v digitální formě a v dobré kvalitě.

Přehled našich dalších grafických, programátorských, reklamních a propagačních služeb najdete na hlavní stránce.

 

Potřebujete eShop?

Podívejte se na naši nabídku zjednodušeného objednávkového systému (levnější varianta internetového obchodu) a klasického eShopu.

 

Potřebujete na internetu prorazit?

Postaráme se o propagaci vašich webových stránek, vašich produktů nebo služeb. Zajistíme, aby na váš web chodili velmi dobře zacílení potencionální klienti a upravíme ho tak, aby z nich dokázal udělat vaše skutečné klienty.To vše v rámci jednorázové reklamní kampaně, nebo i v rámci měsíčních pravidelných úprav - přesně dle vašich požadavků, potřeb a možností. Na této stránce najdete kompletní přehled optimalizace webu pro vyhledavače a jiných propagačních technik jako je internetový marketing nebo sběr zpětných odkazů.

 

Rozhodnete-li se využít naše služby, rozhodně navštivte naše nové stránky http://www.inspirio.cz/tvorba-webovych-stranek/ , kde se dozvíte více.

Redesign webu = nejen grafická obnova webových stránek

Jednou vytvořené stránku tu nejsou napořád. V průběhu jejich provozování se setkáte s řadou reakcí na jejich vzhled nebo funkčnost, která vás bude nutit k jejich vývoji a jednou za čas k celkové obnově.

Webdesign v praxi aneb cesta k úspěšnému webu

Přečetli jste si úvodní stránku našeho webu a nevíte kam pokračovat? Pokud jste zde proto že chcete na internetu mít svou vlastní internetovou prezentaci, která bude dostatečně vidět, tak je pro vás následující článek tou správnou volbou.

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

  • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

  • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz