Spustili jsme nový firemní web

V souvislosti s přejmenováním společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na INSPIRIO s.r.o. jsme spustili i nový firemní web - všechny novinky a nové reference najdete od 1.7.12012 na našem novém webu.

Redesign webu = nejen grafická obnova webových stránek

Grafická podoba webu je něco jako oblečení. Když jdete na pláž, vezmete si plavky, když na večírek tak večerní šaty, i web je určen pro nějakou příležitost. A stejně jako nemáte jedny šaty celý život, tak i váš web potřebuje občas změnu aby nezačal své návštěvníky nudit. Jak už název napovídá není ale všechno jenom o vizáži. Je jedno jaké provozujete stránky, každé stránky mají své návštěvníky a ti se na ně pravidelně vracejí. Většinou aby se podívali, zda je na nich něco nového. S rostoucí oblibou a zvyšováním návštěvnosti stránek se dost často setkáte s požadavky návštěvníků na vylepšení té či oné funkce stránek. Pokud se o stránky staráte aktivně nastřádá se vám za krátkou dobu několik takových "vylepšení", která by stálo za to provést. A na řadu přichází celkový redesign webu.

životnost webových stránek

Životností myslíme dobu, po kterou jsou stránky schopny plnit svou funkci a plnit vaše očekávání. Jakmile tuto schopnost začnou ztrácet, chýlí se jejich životnost ke konci. Všeobecně se dá říci, že obměnit grafickou podobu a způsob zpracování (kódování a programování) by u většiny stránek stačilo jednou za 2 až 3 roky. Ale jsou i extrémní případy, kdy se jedná o měsíce. pokud si nejste jisti, zda vaše stránky redesign potřebují, stačí se obrátit na nás. Rádi vám uděláme analýzu webu, která vám odpoví na všechny vaše otázky, za jak dlouho, jak rozsáhlý a jak finančně náročný by měl redesign být.

co všechno je k redesignu zapotřebí

především je nutné mít napaměti, že stránky tu nejsou pro vás, ale pro vaše klienty, takže při jejich redesignu je dobré vycházet z jejich (zprůměrovaných) názorů. Nejlepší cestou jak zjistit požadavky klientů je průzkum pomocí ankety, např. "Co byste na našich stránkách nejraději změnili" apod. jakmile máte v rukou dostatek materiálů nestojí vám již nic v cestě a můžete začít tak, že nás kontaktujete.

na hlavní stránku

informace z našeho studia

kontaktní adresa

Hlaváček webdesign s.r.o. Brněnská 35
323 00 Plzeň, Severní předměstí
IČ: 28399439 DIČ: CZ28399439

odloučené pracoviště

U mlýna č.o. 11 / č.p. 12 326 00
Plzeň - Koterov
tel.: +420 605 843 459
info@hlavacek-webdesign.cz

orientační ceník

web s redakčním systémem

...od 20.000,- Kč

objednávkový systém

...od 35.000,- Kč

kompletní internetový obchod

...od 65.000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.
Podívejte se na kompletní ceník
a naše všeobecné obchodní podmínky.

Odborné informace (blog)

  • Žádné odborné informace nejsou k dispozici

Reklamní odkazy

  • Žádné reklamní odkazy nejsou k dispozici

Aktuality

18. 01. 2009 Pracujeme na novém projektu s názvem KATALOG NETBOOKů - seznam všech levných "mini" notebooků (subnotebooků), tedy počítačů označovaných jako netbook. Portál bude sloužit hlavně jako porovnávač jednotlivých modelů netbooků, ale budou zde i užitečné informace o příslušenství a rady, jak vybrat ten správný netbook dle zadaných požadavků.

16. 01. 2009 V minulém roce prošel náš redakční systém lazyCMS významnými úpravami, byly strukturálně sjednoceny všechny stávající moduly a doplněna řada dalších. Připravili jsme pro vás seznam nejpoužívanějších modulů.

03. 06. 2008 Jako doplněk funkcí našeho systému pro správu obsahu lazyCMS (content management system) jsme pro některé z našich klientů integrovali prvky systému pro práci s jejich zákazníky. Jedná se o několik modulů rozvíjejících hlavně správu uživatelů systému, databázi firem s kontaktními osobami, navazujících na databázi výrobků (produkty, kategorie produktů, fotoalba aj.) a integrující do CMS možnost jednoduchého vytváření nabídek pomocí výběru informací ze společné databáze. 

Aktuální projekty

Žádné projekty nejsou k dispozici

Nejnovější reference – poslední dokončené projekty

AGRICO Bohemia s.r.o.

Pro společnost Agrico Bohemia jsme připravili kompletní služby, počínaje firemní identitou, přes obalové materiály, webovou prezentaci až po eShop a interní informační systém.

Pro spol. Agrico Bohemia jsme připravili firemní identitu, obalové materiály, webovou prezentaci, eShop a interní informační systém.

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.agricobohemia.cz

Nový firemní web spol. WELL OKNA

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

Nový web spol. WELL s.r.o. rozšířil prezentaci výrobků i o produkty INTERNORM

detail 1 detail 2 detail 3

16. 5. 2010 | www.wellokna.cz